Můj rok 2015

19. ledna 2016 v 17:37 | LifeDiary
Rozhodla jsem napsat o mém roku 2015.. Možná pozdě ale přece :)

MIMOCHODEM, NOVÉ VIDO, NÁVOD NA MAŠLU DO VLASŮ :)

https://youtu.be/igrBpGXieZs


Leden -

V lednu jsem prožívala nejhorší měsíc.Byla jsem ve škole šikanována.Přiletěla po dlouhé moje sestřenice z Kuwaitu. Dovezla mi tolik oblečení..! A moc krásné :)

Únor -

V únoru se nestalo vůbec nic. Maximálně to, že jsem přečetla minimálně 10 knížek.


Březen -

V březnu byli třídní schůzky. Moje máma samozdřejmě šla. V den kdy byli třídní schůzky jsem to nakonec řekla učitelce, a ta mámě. Spolužáci dostali 2 z chování. Vše už se rozplynulo a bylo to super. Nebála jsem se vejít do třídy nebo sednout si na židly. V březnu jsem taky znova začala hrát hru SSO a našla si spoustu virtuálních kamarádů...


Duben -

V dubnu jsem narazila na Hunger Games. Stal se ze mě blázen. Ve škole jsem se dost zlepšila, i přesto že jsem se nebála nahlas se zeptat a pochopit učivo.

Květen -

-----------------


Červen -

Koonečně! Blížili se prázdiny a vysvědčení! Dostala jsem 3 dvojky a samé. Neskutečně jsem se připravovala na první letní den, kdy budu celeej den relaxovat (byla jsem....debil.)

Červenec -

Prázdniny. Také jsme jeli na chatu s rodiči a dvouma sestrama. Byli jsme v jedné obrovské chatě, která se rozdělila na 2. A v té druhé byli nějací mladí. Když dojeli, bylo jich nejméně 12. A my jsme si říkali, koho jsme to všechno schytalo. Nakonec se to pomalu rozplynulo a zbylo jich 5. Všech 5 bylo neskutečně v pohodě. Taky že každý den rodiče s něma pařili až do rána. Já přečetla knihu Dívka 15, flirtování pro francouzku (A zamilovala se do toho) Také jsem furt psala mému kamarádovi v Itálie (Můj bff však víte :D:D) A jeden den jsme byli i s něma na konopné farmě v bludišti :D :D :D byla to ohromná prdel

Srpen -

Užívala jsem si prázdnin a každý den si volala s kamarády a kamarádem. Jmenoval se Vašek a ve hře Ladobaren. Já mu říkala lektvare.. nevím proč. Nějak jsme si prostě z prdele říkali jak se moc milujem a takový.. Volali jsme si dokonce 18 hodin v kuse.. ano v kuse. Pak jsme si ale nějak přestali psát a volat a teď už si nevoláme vůbec.


Září -

Škola. Škola.Škola. Byli jsme rozdělení na A a B. Došli k nám nový spolužáci. Jeden kluk, mi furt psal.S ním jsme si doopravdy psali 24h v kuse a ve škole se nonstop bavili.. Jenže já si myslela že to je jen kamarádství a on mi řekl, že mě má rád víc než kamarádku. Já z toho byla neštastná protože když jsme byli úžasní kamarádi, tak on to musel posrat.

Říjen -

Furt jsem mámě říkala jaký mám plány na nový pokoj. Jenže jsme se k tomu nějak nedokopali. Jeden den,došla teta aby ju mamka nabarvila. Došla ke mně do pokoje a řekla, jestli chci předělat ten pokoj. Já že jo. Tak jsme z pokoje do pokoje stěhovali ložnic a můj pokoj. Já, máma, babička a teta. :D Taky jsem nově obnovila tenhle blog :)

Listopad -

Můj nejoblíbenější měsíc. Plánovala jsem že si ostříhám vlasy. Tak jeden den, večer jsem stála aby mě máma ostříhala (je kadeřnice) a jelikož jsem je měla po prdel tak jsem musela stát. Mě se z ničeho nic udělalo špatně a omdlela jsem. Probudila jsem se až když dojela sanitka. Dojela nějaká baba a dva chlapy. Byli v pohodě. Chtěli abych měla lepšíc náladu, tak si furt ze mě dělali prdel :D To ještě byla SuperStar tak se furt bavili jak se budou dívat a komu fandí.. :D

Prosinec -

Vánoce. Prostě vánoční pohodička jak má být. 30.12 moje narozeniny. Umřel můj nejlepší kamarád. (Vyjadřovat se k tomu víc nebudu) Taky jsem se seznámila s nějakým psychopatem který mě doopravdy chtěl dostat do blázince.. Možná že s tým se vyjádřím vám víc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anetka Anetka | Web | 20. ledna 2016 v 15:48 | Reagovat

Bezva článek a super blog!! Vidím, že máme hodně společného. Třeba narozky ;)

2 Wendy Wendy | Web | 23. ledna 2016 v 13:43 | Reagovat

1 - tak to k mi moc líto. Moc dobře vím jaký to je 😕
2 - jestli ja přečtu jednu za měsíc tak to je dost xD
3 -já bych to asi s mámou neresila. Asi bych se bála. Nevím... moje máma je taková,že ny řekla,ze si za to můžu sama
4- myslím si,že je to velice důležité,jen k škoda,že tak pozdě 😕

5 -
6 - super ne? :D v kolikátý jsi třídě?☺
7 - konopná farma? Aha 😂😂😂 jinak jsem v červenci četla taky takový pěkný love story :D
8 - i čem jste kecali? :D 😊😊😀😀😀😁😁
9 - toho tolik přijde xD
Jinak jsi měla docela dobrý rok ne? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama