Leden 2016

Kuchisake Onna - Žena s rozřízlou pusou

21. ledna 2016 v 19:00 | LifeDiary |  Příběhy
Má to být popravdě, každopádně to nikdo neví.

Dnes vám z vlastních slov budu vyprávět o Kuchisake Onna [Kučisake ona] aneb žena s rozříslými ústy. Jedná se o ženu (ducha) která měla prý být nevěrná svému chlapu, tak ten jí vzal a rozřízl jí od uchu k uchu pusu. Přes pusu nosí roužku.


Chodí po japonských ulicích v noci a dětí se ptá jestli je pěkná. Když řeknou že ne, zabije je svými 30cm dlouhými nůžkama. Pokud řeknou že ano, sundá roužku a zeptá se ,,i teď?" pokud řeknou znovu ano, vezme nůžky a udělá to stejné jim. Aby byli ,,krásní" jako ona.Když už se jim podaří utéct, najde si svou oběť znovu a zjeví se těsně před dítětem.

Když se toto roku 1979 dozvěděli, některé školy měli zakázané, aby děti chodily sami. Buď s doprovodem učitele, policie nebo ve skupinách.

Naposledy se zjevila roku 2007.

Dokonce je udělaný i film, ten se mi stahuje a jsem hodně zvědavá jaké to bude.Mé chyby za rok 2015

19. ledna 2016 v 20:45 | LifeDiary
Po delší době jsem se rozhodla opět napsat článek k téma týdne. Jsou to ty moje nejzásadnější chyby.. Tak se klidně podělte i vy :)

1) Chování - Až moc klidná, Ostatní si o mě mysleli že jsem nějaká citlivka
2) Dolízání - Prostě jsem dolízala
3) Dávala naději - i zbytečně
4) Chovala se na větší věk
5) Pobyt na notebooku
6) Sraní na školu

Jsou to ty nejhorší věci u mě.. Které se snažím udělat lepšími :)Můj rok 2015

19. ledna 2016 v 17:37 | LifeDiary
Rozhodla jsem napsat o mém roku 2015.. Možná pozdě ale přece :)

MIMOCHODEM, NOVÉ VIDO, NÁVOD NA MAŠLU DO VLASŮ :)

https://youtu.be/igrBpGXieZs


Leden -

V lednu jsem prožívala nejhorší měsíc.Byla jsem ve škole šikanována.Přiletěla po dlouhé moje sestřenice z Kuwaitu. Dovezla mi tolik oblečení..! A moc krásné :)

Únor -

V únoru se nestalo vůbec nic. Maximálně to, že jsem přečetla minimálně 10 knížek.


Březen -

V březnu byli třídní schůzky. Moje máma samozdřejmě šla. V den kdy byli třídní schůzky jsem to nakonec řekla učitelce, a ta mámě. Spolužáci dostali 2 z chování. Vše už se rozplynulo a bylo to super. Nebála jsem se vejít do třídy nebo sednout si na židly. V březnu jsem taky znova začala hrát hru SSO a našla si spoustu virtuálních kamarádů...


Duben -

V dubnu jsem narazila na Hunger Games. Stal se ze mě blázen. Ve škole jsem se dost zlepšila, i přesto že jsem se nebála nahlas se zeptat a pochopit učivo.

Květen -

-----------------


Červen -

Koonečně! Blížili se prázdiny a vysvědčení! Dostala jsem 3 dvojky a samé. Neskutečně jsem se připravovala na první letní den, kdy budu celeej den relaxovat (byla jsem....debil.)

Červenec -

Prázdniny. Také jsme jeli na chatu s rodiči a dvouma sestrama. Byli jsme v jedné obrovské chatě, která se rozdělila na 2. A v té druhé byli nějací mladí. Když dojeli, bylo jich nejméně 12. A my jsme si říkali, koho jsme to všechno schytalo. Nakonec se to pomalu rozplynulo a zbylo jich 5. Všech 5 bylo neskutečně v pohodě. Taky že každý den rodiče s něma pařili až do rána. Já přečetla knihu Dívka 15, flirtování pro francouzku (A zamilovala se do toho) Také jsem furt psala mému kamarádovi v Itálie (Můj bff však víte :D:D) A jeden den jsme byli i s něma na konopné farmě v bludišti :D :D :D byla to ohromná prdel

Srpen -

Užívala jsem si prázdnin a každý den si volala s kamarády a kamarádem. Jmenoval se Vašek a ve hře Ladobaren. Já mu říkala lektvare.. nevím proč. Nějak jsme si prostě z prdele říkali jak se moc milujem a takový.. Volali jsme si dokonce 18 hodin v kuse.. ano v kuse. Pak jsme si ale nějak přestali psát a volat a teď už si nevoláme vůbec.


Září -

Škola. Škola.Škola. Byli jsme rozdělení na A a B. Došli k nám nový spolužáci. Jeden kluk, mi furt psal.S ním jsme si doopravdy psali 24h v kuse a ve škole se nonstop bavili.. Jenže já si myslela že to je jen kamarádství a on mi řekl, že mě má rád víc než kamarádku. Já z toho byla neštastná protože když jsme byli úžasní kamarádi, tak on to musel posrat.

Říjen -

Furt jsem mámě říkala jaký mám plány na nový pokoj. Jenže jsme se k tomu nějak nedokopali. Jeden den,došla teta aby ju mamka nabarvila. Došla ke mně do pokoje a řekla, jestli chci předělat ten pokoj. Já že jo. Tak jsme z pokoje do pokoje stěhovali ložnic a můj pokoj. Já, máma, babička a teta. :D Taky jsem nově obnovila tenhle blog :)

Listopad -

Můj nejoblíbenější měsíc. Plánovala jsem že si ostříhám vlasy. Tak jeden den, večer jsem stála aby mě máma ostříhala (je kadeřnice) a jelikož jsem je měla po prdel tak jsem musela stát. Mě se z ničeho nic udělalo špatně a omdlela jsem. Probudila jsem se až když dojela sanitka. Dojela nějaká baba a dva chlapy. Byli v pohodě. Chtěli abych měla lepšíc náladu, tak si furt ze mě dělali prdel :D To ještě byla SuperStar tak se furt bavili jak se budou dívat a komu fandí.. :D

Prosinec -

Vánoce. Prostě vánoční pohodička jak má být. 30.12 moje narozeniny. Umřel můj nejlepší kamarád. (Vyjadřovat se k tomu víc nebudu) Taky jsem se seznámila s nějakým psychopatem který mě doopravdy chtěl dostat do blázince.. Možná že s tým se vyjádřím vám víc.


TAG - To nebo to

19. ledna 2016 v 17:03 | LifeDiary
Ahoj.Dnes jsem si připravila tag to nebo to a myslím že chápete o co go v tomhle tagu :)


1.Rtěnka nebo lesk?
Rtěnka


2.Drdol nebo culík?
Častěji nosím culík, ale drdol mi prý sluší víc :D


3.Sukně nebo šaty?
Šaty


4.Čokoláda nebo vanilka?
Vanilka


5.Dlouhé nebo krátné vlasy?
dlouhé.. teda u holek, u kluků samozdřejmě krátké, když mají dlouhé tak jsou nechutní


6.Déšť nebo slunce?
Déšť


7.Les nebo louka?
Les


8.Hunger Games nebo Star Wars?
Zaručeně Hunger Games!


9.MenT, nebo Hoggy?
MenT!


10.Iphone nebo Samsung?
Iphone

Dále taguju: http://beautysarah.blog.cz :)

Obrázky?!

15. ledna 2016 v 15:13 | LifeDiary
Ahoj. Tenhle článek vlastně nebude o ničem, jen se chci zeptat. Prosím o odpověd blogerky :)

Mám problém. Když svojí vlastně vyfocenou fotku dám sem na blog, udělá se z toho pouze takový ten malý zeleno modrý čtvereček. Nevíte čím to je? :) Díky.