Milý deníčku... #4

5. prosince 2015 v 9:54 | Dominika's World
Milý deníčku,
dnes je 5.12 a jsme stále a stále blíže Vánoc. Což není až takový problém, až na to... že ještě nemám nakoupený dárky. Problém... Pro jistotu jsem si ani adventní kalendář nekupovala, abych každý den nemusela číst, kolik dní mi na nakupování ještě chybí.
Dnes, (,,dnes", však víte jak to tu chodí) by měl vyjít první díl příběhu:) příběh bude o lásce nelásce, pohádkový smysl a při tom to bude horor.. a však mi hlavou vrtá, zda se to někomu bude líbit;o
No nic.. minulou neděli jsem se stříhala. Normálně doma, máma je kadeřnice. Stála jsem, protože jsem ty vlasy měla poprdel tak jinak to ostříhat nešlo. Nebylo by normální, kdyby se něco u mě nestalo. Ták, co se stalo? Omdela jsem (*clap* *clap*) :-) Víc nevím, 10 minut mě prý nešlo ,,probudit" a vzbudila jsem se až když dojela sanitka :p (ve které byla baba a 2 chlapy, kteří byli příjemný) Takže fajn no:)
Dnes jdu do kina s tátou (._. :D) na HUNGER GAMES a pozor.. ve 3D :3 ale samozdřejmě, včera když jsem rezervovala sedadla, tak jsem omylem koupila vstup bez brýlí.. takže jsem to kupovala potom podruhý:)) :D ano, nejsem normální.
Každý den v noci chodím na dětské hřiště kde nikdo nebývá (doufám) sedím na houpačce a přemýšlím nad tím, co dělám špatně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beautysarah beautysarah | 7. prosince 2015 v 18:52 | Reagovat

Hezky jsem si početla :-)
Kdysi jsem měla taky vlasy po prdel a potom jsem si je nechala ostříhat a teď je chci zase dlouhé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama