RASISMUS?!

16. listopadu 2015 v 16:12 | Parson
Než začnu psát, ujisťuji vás, že nejsem rasistka :)

Ahoj všíchni.

Hodně lidí se mě ptá jaký mám názor na Romy/Černochy atd.. Aby bylo pro všechny jasno, napíšu něco málo ..


Je mi jedno, kdo jak vypadá,kdo z kama je. Myslím si, že třeba - Romové, bo, začnu takhle. Když jsou Romové celý den povalují venku a hulí jedno za druhým, chlastají jak hovada, neumývají se atd. (což teda dělá i většina lidí..) tak mi to vadí. Ale pokud sou čistotní, chodí ven, klidně si cigaretu dají, ale ne že by se museli zhulit, umývají se, nejsou zlý tak s nimi problém nemám vůbec. Já znám Romy jenom ty ,,hodný" a přesně takový jsou, takže já s nimi nemám problém vycházet.

Černoši jsou super. Proti nim nic nemám a kdo jo, je tupej. Protože co by na nich mělo být špatnýho? Jsou to lidi jako my, jenže mají jinači pleť, no a co?

Na místě, kde jezdívám do školy, ses občas poflakují takový dva starý chlapy (jsou bráchové) ostatní jím říkají veverčáci, protože doma po sobě hází sekerama, jsou nehorázně hubení (protože nemají prachy na jídlo, na cíga a chlast ano) chodí po městě tak slití, hnusní, nepříjemní, že když je uvidíte jde vám mráz po zádech. A bych toho jednoho, kterého se nejvíce bojím popsala, tak: Jak už jsem psala je hrozně moc hubenej, má na sobě starý, velký a špinavý oblečení, obličej strašidelný, je starej, křičí na všechny, a to nejhroznější - vlasy... má je takový hnusný (mastný) špinavý, jak chemlon, a má je jak šáša chrusty (nebo vraždící klaun) a opravdu ho potkat v noci, tak se poserete na místě. Tyhle ty ,,ožraly" já nesnáším, ale když třeba máma se sousedkou si trošku nalijou, ještě v pohodě, starají se o to aby byli ještě v pořádku.

Shrnutí:
- Nemám nic proti čistotným Romům
- Černoši jsou prostě my, jsou super
- Nesnáším hrozně moc opilí lidi, fuj

A jaký máte Vy vztah k Romům, Černochům a opilím lidem?

Napište do komentáře.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beautysarah beautysarah | Web | 18. listopadu 2015 v 20:07 | Reagovat

Máme to stejné :)
Pokud jsou Romové čistí a pracují tak mi nevadí :)
Černoši jsou úplně stejní jako my akorát mají jiný odstín pleti takže ty mi taky nevadí :)
Ale ožralů se docela bojím a taky je moc nemusím :/ :)

2 Yuri Yuri | Web | 21. listopadu 2015 v 12:31 | Reagovat

Černoši mívají podobnou mentalitu jako naši "snědí přátelé" žijící v ČR.
Pokud se ovšem chovají slušně, nemám problém, jenže v dnešním politicky korektním světě vládne pozitivní diskriminace. Když jsem řekla, že bych se nikdy nevyspala s černochem, byla jsem označena za rasistu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama