Hunger Games

6. listopadu 2015 v 18:04 | Dominika's World
Ahoj. Dnes se budu věnovat takovýmu tématu-netématu a to je Hunger games. Je to film, který mi doslova změnil život. <3

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Do hry však vstupuje šestnáctiletá Katniss, která se nehodlá podřídit. Překvapivé výsledky zápasu povzbudí obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly více než hrozivé?

Moje pocity při:
1. dílu - Naprosto úžasné. je pravda, že první díl je samozdřejmě nejlepší.Uplně jsem se vžila do situace jaké by to asi bylo. Jako pro velkého fanouška hladových her, bych si to vyzkoušela. Je to něco úžasného.. Ten nápad autora... je to něco nepředstavitelného.

2. díl - Samozdřejmě že ty pocity nebyli úplně jako u 1. dílu, ale taky super námět, i když.. něco menšího.. něco takového malinkatého mi tam chybělo..

3. díl (1. část) Tak toto je mega. Nevíte, jak já se těším na druhou část.Nejvíce mě natchlo a povzbudilo ve mě něco u konce, u Peety.


I když se tak neskutečně těším na druhou část, je mi smutné, že už to bude druhá část - konec :( Rozhodně mám v plánu si koupit knihy, na Vánoce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bethany Bethany | Web | 18. listopadu 2015 v 16:57 | Reagovat

Ty knížky si opravdu přečti, jsou mnohem lepší. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama