DUCHOVÉ? AKA. MOJE PŘÍHODY

31. října 2015 v 7:08 | Dominika's World
Jelikož je ten halloween a všichni píší se duchařské zážitky... Tak i já je napíšu. Bohužel jich není moc a nejsou ani strašidelné... spíš si jen říkám: ,,jak?"
1)

Bylo léto. Já sama doma. Co to mohlo znamenat? Ano, sezení u PC do rána. Já jsem se rozhodla ukončit to ve 3 ráno. Po celou dobu na pc jsem poslouchala ve sluchátkách písničku, která se mi moc líbí. Šla jsem si lehnout do postele. PC jsem samozdřejmě vypla a sluchátka odpojila a dala na zem. Teď ležím.. nemůžu zaspat. Mobil v ruce, jsem na facebooku. Něco slyším, je to ta písnička. Ale z kama? Na mobilu nic nebylo - přece bych to viděla. PC byl vypnutý - když jdu spát vypínám i zvuky. Zaposlouchám se... a tá písnička jde z těch sluchátek. Ty sluchátka leželi na zemi, u mojí postele. do ničeho zapojený nebyli.


2)

Tohle se stalo asi 2 týdny nazpátek. Jdu ze zastávky domů. Jdu po chodníku a tama jde nějaký kluk (10-12 let, modrá bunda) a já jen na 2 sekundy sklopila hlavu a zpět ji zvedla a on tam nebyl. Nebyl tam poblíž žádný dům, takže nikam nemohl odejít, nic mi v cestě ve výhledu nebránilo - takže kdyby třeba nějak přešel - viděla bych ho.


3)

Opět je léto. My s kamarádkou a její babičkou jedeme k té babičce na prázdniny. Její babička si odjela do obchodu, nakoupit jídlo. My s kamarádkou (dejme tomu Bělou) jsme tedy zůstali samotný doma. Jelikož byl celí týden před náma, samozdřejmě jsme si museli nabít mobili. Seděli jsme v obýváku, mobili na nabíječkách - který byli zapojený v prodlužce, která svítí červeně když nabíjí (a svítila) a povídali jsme si své historky s duchy. Teď se dívám na mobil - nenabíjí se. Podívá se Běla na mobil - taky se nenabíjí. Teď se podíváme na prodlužku a ona nesvítí. Oboum nám to nabíjelo - prodlužka svítila. Kdyby některá z nás omylem do toho nohou bouchla, šlo by to hodně těžko a udělalo to takový zvuk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chia Chia | Web | 31. října 2015 v 16:13 | Reagovat

Zaujala mě ta první příhoda! Muselo to být děsivé, když slyšíš hudbu a všechno z čeho by mohla vycházet je vypnuté.

Máš krásný blog! :)

2 Dominika World Dominika World | 31. října 2015 v 17:54 | Reagovat

Ano, bylo to hrozné!
Moc děkují :)

3 Kikushe Kikushe | Web | 31. října 2015 v 17:58 | Reagovat

waauuu...každá příhoda je nějakým způsobem zajímavá. Nejvíce se mi líbí ta druhá. Jsou to záhady...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama