Říjen 2015

VÝLOV RYBNÍKA 2015 | Nemůžu dýchat?!

31. října 2015 v 19:59 | Dominika's World
Dnes, jak jsem psala v deníčku, jsem byla na výlově rybníka. Na každé straně jinačí stánek. Z jedné strany voněli cukrovinky, z druhé uzeniny. Jelikož já maso ani cukroví nejím, nic jsem si nekupovala.
V 14:00 jsme vyjeli. Jelikož byli strašné kolony, tak jsme zastavili na benzince a došli to. Prošli jsme kolem věcí vietnamců. Byl tam i kruh, kde byli 3 poníci. Chudáci. Tak malý kruh (na délku tak 2 metry) a oni je tam dali. Stánek s hračkami pro děti, šperky, atrakce, kolotoče,trdelníky, brambůrky ve spirále, turecký med, vata,dřevěný hračky,stánky s masem, stánky s rybami... a mnoho další.
Lidí tu bylo moc. Sice to ani na fotce nejde moc vidět, ale nedalo se skoro ani projít.
Bylo zhruba 16:00 a začalo to, co jsem nechtěla. Opět - nemohla jsem se pořádně nadechnout.. Bohužel se mi to někdy stává, potom se mi začně motat hlava a je to blbé. Naštěstí to trvalo pouze asi 10 minut.A jelikož jako správná blogerka jsem musela udělat fotky na blog, tak tu je :D

DUCHOVÉ? AKA. MOJE PŘÍHODY

31. října 2015 v 7:08 | Dominika's World
Jelikož je ten halloween a všichni píší se duchařské zážitky... Tak i já je napíšu. Bohužel jich není moc a nejsou ani strašidelné... spíš si jen říkám: ,,jak?"
1)

Bylo léto. Já sama doma. Co to mohlo znamenat? Ano, sezení u PC do rána. Já jsem se rozhodla ukončit to ve 3 ráno. Po celou dobu na pc jsem poslouchala ve sluchátkách písničku, která se mi moc líbí. Šla jsem si lehnout do postele. PC jsem samozdřejmě vypla a sluchátka odpojila a dala na zem. Teď ležím.. nemůžu zaspat. Mobil v ruce, jsem na facebooku. Něco slyším, je to ta písnička. Ale z kama? Na mobilu nic nebylo - přece bych to viděla. PC byl vypnutý - když jdu spát vypínám i zvuky. Zaposlouchám se... a tá písnička jde z těch sluchátek. Ty sluchátka leželi na zemi, u mojí postele. do ničeho zapojený nebyli.


2)

Tohle se stalo asi 2 týdny nazpátek. Jdu ze zastávky domů. Jdu po chodníku a tama jde nějaký kluk (10-12 let, modrá bunda) a já jen na 2 sekundy sklopila hlavu a zpět ji zvedla a on tam nebyl. Nebyl tam poblíž žádný dům, takže nikam nemohl odejít, nic mi v cestě ve výhledu nebránilo - takže kdyby třeba nějak přešel - viděla bych ho.


3)

Opět je léto. My s kamarádkou a její babičkou jedeme k té babičce na prázdniny. Její babička si odjela do obchodu, nakoupit jídlo. My s kamarádkou (dejme tomu Bělou) jsme tedy zůstali samotný doma. Jelikož byl celí týden před náma, samozdřejmě jsme si museli nabít mobili. Seděli jsme v obýváku, mobili na nabíječkách - který byli zapojený v prodlužce, která svítí červeně když nabíjí (a svítila) a povídali jsme si své historky s duchy. Teď se dívám na mobil - nenabíjí se. Podívá se Běla na mobil - taky se nenabíjí. Teď se podíváme na prodlužku a ona nesvítí. Oboum nám to nabíjelo - prodlužka svítila. Kdyby některá z nás omylem do toho nohou bouchla, šlo by to hodně těžko a udělalo to takový zvuk.

Milý deníčku... #2

31. října 2015 v 6:37 | Dominika's World
Zdravim všechny.


Milý deníčku,
dnes, jako naposled, kdy jsem sem psala, je ráno. Je 6:18 31.10 2015.
Včera, blog proběhl vcelku velkýma úpravama. Vše je změněné. I jméno. Nové jméno je - Dominika's World.
Se vzhledem blogu jsem na 90% spokojená.
Pomalu,ale jistě si začínám plnit svoje přání - mít kamarádku blogerku. Snažím se o větší a větší popularitu na blogu a myslím, že se to daří.
Teď něco k mím pocitům.
Včera jsem se večer pohádala s mojí dobrou kamarádkou... Mno,ale myslím že tohle je už moc osobní a já chci zůstat aspoň trochu v anonymitě.
Měla bych ještě něco málo na závěr k té anonymitě... Rozhodla jsem se,že na začátku 100. dílu ,,Milý deníčku...,, bude tak trochu speciál... a proč? Protože se odhlalím z této anonymity. Dám sem mojí fotku, napíšu o sobě něco... I když právě z tohoto mám menší strach. Když čtete.. a čtete články od osoby, kterou neznáte a nevíte jak vypadá,představujete si ji, jak chcete. Ale když budete vědět, kdo jsem, skazím ty vaše iluze...
Dnes, mám v plánu jet na výlov. (pokud někdo neví, co je výlov - výlov ryb, je to tam přemnožený stánkama -s jídlem, oblečením,věcmi- jsou tam různé dětské atrakce, muzika...) Moc ráda na výlovu mám ty stánky s jídlem (:D) např. s oštěpkom, cukrovou vatou atd.


CHILDHOOD TAG

30. října 2015 v 14:05 | Vaše Domča

KDE SI VYROSTLA ?

Vyrůstala jsem a výrůstám na vesnice, na moravě :)

BYLA JSI HODNÉ DÍTĚ ?

Samozdřejmě :D

JAKÝ BYL NEJHORŠÍ TREST, KTERÝ JSI KDY DOSTALA?

Já tresty nedostávala, prý jsem vůbec nezlobila a vždy prosila mámu ať mi dá ,,zaracha" (protože jsem ho nikdy neměla)

JAK JSI TRÁVILA LÉTO?

Pod vodou. V bazéně.

JAKÁ JE TVÁ NEJHORŠÍ DĚTSKÁ VZPOMÍNKA?

Školka.

JAKÁ BYLA TVÁ NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRAČKA?

Mimo (pojmenovala jsem tak medvídka kterého doted mám)

JAKÝ BYL TVŮJ OBLÍBENÝ DĚTSKÝ POŘAD?

To nevím.. ale pokud se jako dětský pořad to dá považovat, tak Prinzecna ze Mlejna :D

JAKÁ BYLA TVÁ OBLÍBENÁ HRA?

Pexeso a člověče nezlob se :D

BYLA JSI NĚKDY ŠIKANOVÁNA?

Ano

JSI STÁLE V KONTAKTU SE SVÝMI DĚTSKÝMI PŘÁTELI?

Ano

Nominuji všechny co chcou tenhle tag udělat :)


5 VĚCÍ KTERÉ MÁM RÁDA NA PODZIMU

30. října 2015 v 10:34 | Vaše Domča |  Příběhy

Ahoj všichni.


Napíšu sem 10 věcí, co mám ráda na podzimu.


- Listí. Možná to zní divně, ale listí mi příjde na podzimu to nejkrásnější. Listí opadává, je baravné...
- Počasí. Není zima, ani teplo.

- Atmosféra. No přece je podzim nejstrašidelnější roční období, nebo ne?

- Výzdoba. Nejkrásnější výzdoba mi příjde podzimní.

- Podzimní plody

Napíšu sem i jeden Halloweenský příběh, který se opravdu stal. Zdroj: Paranormal blog

Každý rok jezdíme na Halloween k babičce, protože má v ten den narozeniny. Jelikož je naše babička taková kupka legrace, tak jsme se protentokrát rozhodli, že ji pořádně vystrašíme, jak to jednou ona zkoušela na nás. Kvůli tomu celýmu žertíku jsme vzali jednoho mýho dobrýho kamaráda, aby nám s tím pomohl. Když jsme k babičce přijeli, kamarád čekal chvilku v autě. Pak jsem mu napsala, že akce může začít. Seděli jsme u stolu. Místnost ozařovaly jen svíčky, kterých byla spousta po celé místnosti. Povídali jsme si a najednou to začalo. Kamarád začal škrábat nehty o okno. Babička si dělala legraci, že se to tu děje normálně. V duchu jsme si říkali, že ji ještě ukážeme. Kamarád své žertíky, jak bylo v plánu, začal stupňovat. Začal bouchat na dveře, zároveň házel kamínky do oken a vyvozoval opravduvelice zajímavé zvuky, které i nám naháněly husí kůži. Až jsme si říkali, jak ty zvuky vůbec dělá. Babička se opět jen usmála a říkala, že je na tohle prostě zvyklá. Už jsme to pomalu vzdávali, ale v tu chvíli se stalo něco dalšího. Všechny svíčky v místnosti najednou zhasly a někdo po schodech začal strašně dupat, ačkoliv jsme byli všichni v místnosti. Sami sebe jsme se ptali, jak to můj kamarád dokázal. Babičce ale ztuhl úsměv na tváři. Řekli jsme si, že se nám to konečně podařilo. Když jsme odcházeli, tak nám řekla, že před pár dny se jí stalo úplně to samí, ale se žárovky. Prý se ji zhasly najednou všechny žárovky v domě a slyšela ten zvuk, jako když někdo dupe - utíká, po schodech. Řekli jsme si: "Náhoda". Ale když jsme se vrátili do auta a ptalu.i se kamaráda, jak dokázal ty svíčky a to dupání, tak nám řekl, že nic takového neudělal, že by si ani nedovolil vlézt do babiččina domu.KNIHY?!

29. října 2015 v 10:54 | Vaše Domča
Jak jsem v jednom článku psala, stěhovala jsem pokoj. Knihy z jedné poličky jsem si dala do bedýnky. Dnes sem se na ně podívala. Je to všeho směs. Od pohádek mého dětství až po různé romány. Avšak tohle nejsou všechny knihy co mám.

PŘEČÍST!!!!!!!!
Založila jsem si YouTube kanál, kde budu natáčet DIY a různé videa! Rozhodně zanechte odběr! Usmívající se https://www.youtube.com/channel/UCqvYPsc8I5WeNBQrwPizvXw (zkopíruj odkaz a dej do vyhledávače)


ZMĚNA BLOGU

29. října 2015 v 7:59 | Vaše Domča
Ahoj všichni !
Dnes 29.10 2015 se konala změna vzhledu mého blogu. Co na něj říkáte? Já myslím že prozatím dobrý. :)Milý deníčku... #1

28. října 2015 v 7:33 | Vaše Domča
Zdravím, všechny. Předtím než se vrhnu k tématu, chci říct co toto je zač. Je to vlastně můj internetový deníček, kde budu psát co bych napsala do svého deníčku, tak ahoj!

Milý deníčku,
dnes je 28.10 2015 7:27. Právě se rozhoduji nad budouctností, kterou si bohužel nemůžu sama určit. Mám začít točit DIY na YouTube? Měl by o to vůbec někdo zájem? Právě tyhle myšlenky se mi honí hlavou. Také bych měla nějak podpořit svůj blog, aby měl více zájmu. Ale jak tak koukám, pár lidí se za den sem podívá. Jsem moc ráda. A teď k mému životu. Právě se mám dobře. Jsem ráda,že už je podzim a pomalu se blíží Zima. A tím pádem mé narozeniny. Mám narozeniny 30.12. Tak už zase budu o rok starší. Stále cvičím gymnastiku. Je to pro mě taková menší rozcvička před Pole Dance. PD se věnuji teprve 6 měsíců, ale myslím, že my to docela jde.To by bylo pro dnešek vše a ahoj všichni:)


HALLOWEEN ?!

27. října 2015 v 17:04 | Vaše Domča
HALLOWEEN?! cože?!
Ahoj všichni! Pomalu přichází dušičky a po celém internetu se hemží návody na halloweenské masky. Proč se i ve školách slaví Halloween, když mi máme dušičky? Každopádně abych zapadla, mám tu jen takový menší tipy na nějakou ,,masku".

1) Je to vlastně věc, za kterou jdu já. Na čelo jsem si nalepila kousek vaty. Kterou jsem si polila umělou *krví. Každopádně byl i účel, aby ta krev stekla. Krev sem i nalila pod oko, a udělala jsi linky.
2) Přes jednu půlku obličeje vatu, opět polít krví.
3) na čelo nalepit umělou růži, kterou ano opět polijete krví aby stekla.

*krví - návod na umělou krev - kukuřičný sirup smíchat s 2 pytlíčkama červeného barvyva. Pokud to bude moc hustý přilijte mléko. Pokud to bude moc tekutý přidejte mouku.


Krém na ruce od Dermacol

12. října 2015 v 17:00 | Vaše Domča
Tenhle krém je vlastně obyč krém na ruce.S vůní čokolády a pomerančů by jste mohli čuchat furt, tak skoro jako já.Krém můžete koupit koupit za 59 kč na internetu.Určitě koupíte bez pochyb v různých obchodech.Můj první dojem byl asi tkový, že jsem na obrázku uviděla čokoládu a pomeranč, tak jsem musela ihned otevřít a přivonět si.Úžasná vůně.Krém jsem spotřebovala do měsíce.

POZOR!
asi jste si všimly toho loga na obrázku Móda & Kosmetika, a to proto že to je fotka z mého starého blogu. Děkuju za pochopení.